Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájezdové představení pro děti MŠ a I.st.ZŠ ( od dubna 2008):

Radovan Snítil na motivy Boženy Němcové    

O dobru a zlu 
  
režie  : Ján Simkanič, hudba : Radim Linhart, výprava : Richard Maška, choreografie: Tomáš Kuták

  
 

Jen láska a lidskost mají šanci ve světě přetrvávajícího, nikdy nekončícího sváru mezi Dobrem a Zlem. Jak všichni víme, není zlo bez dobra a naopak dobro bez zla. Ví to ovšem i samotné Dobro se Zlem? Patrně ne, a tak spolu uzavřou sázku, kdo má nad lidmi větší moc. Do cesty jim přijde Michal, na kterém se rozhodnou změřit své síly. Jak Michal ve zkoušce obstojí? Podaří se mu s pomocí obyvatel kouzelného lesa zachránit dívku zakletou na hradě zlé čarodějnice? O tom vypráví pohádka.

Hrají : Julie Jurištová, Johana Moštíková / Barbora Petrová, Radovan Snítil,
Libor Jeník / Dominik Linka, Radek Valenta / Tomáš Holý


    

 

 

   

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rare Ancient Indian Plant Resets Blood Constraints

(ASoginfoff, 26. 7. 2018 7:47)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-prix-fr-new-cart/

Prosba

(Jana Buriánková, 31. 8. 2015 15:28)

Dobrý den, zaujala nás vaše pohádka. Mohli bychom od Vás použít scénář, abychom tuto pohádku nastudovali s klienty v Domově sv.Vavřince v Meclově? Rádi bychom tuto hru a její nastudování použili jako volnočasovou aktivitu ve prospěch jejich rehabilitace, a ještě bychom ji rádi zahráli dětem z Dětského domova ve Staňkově. Děkujeme Vám za odpověď. Jana Buriánková/sociální pracovník, Meclov/ 777 684 565